O firmie

Prestige-Molding zajmuje się produkcją sztukaterii na najwyższym poziomie. Firma powstała na potrzeby eleganckich i nowoczesnych metod dekorowania oraz wykańczania pokoi, mieszkań, domów, budynków wielometrażowych. Jesteśmy w stanie sprostać nowoczesnym metodom dekoracji budynków na zewnątrz jak i wewnątrz. Elementy wykonujemy z materiałów , które nie wymagają skomplikowanej sztuki montażu. Produkty przez nas wykonane są trwałe i dobrej jakości przez co mogą Państwo się cieszyć ich pięknem przez długie lata.

Prestige-Molding gwarantuje szeroki wybór elementów dekoracyjnych, które często są ,,perełką” wykończenia powierzchni.

U nas znajdą Państwo sztukaterię zewnętrzną: listwy wokółokienne, listwy nadokienne, bonie elewacyjne, listwy symetryczne, listwy pośrednie, gzymsy pod dach, pasy boni, zdobne wsporniki elewacyjne, pilastry elewacyjne styropianowe, głowice i bazy pilastra, oraz sztukaterię wewnętrzną: listwy karniszowe, listwy przysufitowe, listwy oświetleniowe ścienne i sufitowe, gzymsy halogenowe.

Oferta naszej firmy rozszerza się w miarę zdobywania nowych doświadczeń oraz rosnących oczekiwań klientów. W miarę potrzeb jesteśmy otwarci na Państwa pomysły oraz dysponujemy własnymi propozycjami. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości i pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.