GZYMS POD DACH | DARMOWA WYSYŁKA | POLSKI PRODUCENT | SZTUKATERIA

Gzyms pod dach CD03

16,50 zł / cena za mb
Brutto

DŁUGOŚĆ - 200cm

Rozmiar: 100mm x 100mm
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

14 dni na zwrot

Sztukaterie elewacyjną wykonujemy z najtwardszego styropianu EPS200. Dodatkowo pokrywamy specjalistyczną mieszanką kleju i chemicznych dodatków, dzięki czemu jest odporna na różne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne. Gzymsy pod dach bezpośrednio po zakupie są gotowe do instalacji i pomalowania na dowolny kolor. Całą dekorację jesteśmy więc w stanie wykonać samodzielnie przy minimalnym wkładzie czasu, pracy i funduszy. Wzory gzymsów są delikatne, co nie obciąża wyglądu budynku. Wręcz przeciwnie, nadaje mu całkowicie nowego charakteru i to dzięki zwykłej kosmetyce. Można łączyć je zarówno ze zwykłym, kolorowym tynkiem, jak i kamieniem naturalnym czy drewnem. Bardzo istotne jest jednak zachowanie dekoracyjnego umiaru – na ścianach mimo wszystko powinna dominować jednolita powierzchnia. Kolejnym z zastosowań jest maskowanie niedociągnięć po docieplaniu budynku czy wymianie dachu oraz elewacji nadszarpniętej zębem czasu. Ciężka sztukateria gipsowa wreszcie ma swojego godnego zastępcę w postaci gotowych listew czy innych elementów wykonanych ze styropianu EPS200.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Jako producent mamy możliwość modyfikacji sztukaterii tak, aby była ona dopasowana do najbardziej wymagających powierzchni elewacyjnych. Dodatkowym atutem jest również fakt, iż Państwa wyobraźnia jak i gusta mogą mieć odzwierciedlenie w naszej sztukaterii, a co za tym idzie wyglądzie Państwa domu.

 

Rada producenta: kiedy nie są Państwo zdecydowani na jeden model czy też powierzchnia na sztukaterię ma nietypowe wymiary, zamówienie próbek elementów to najlepsze wyjście. Nie ma nic lepszego jak naoczne przymiarki gotowych elementów.

 

Zalety:

  • Lekka i prosta w montażu

  • Możliwość malowania na wybrany kolor zaraz po przyklejeniu

  • Różnorodne wzory i wymiary

  • Pasuje do każdego budynku

Dzięki specjalistycznej powłoce jest odporna na działanie czynników atmosferycznych

 

CD03

Opis

Jednostka miary
mb